Експерт Търговия - ръчни и електрически инструменти- София

Описание

Експерт Търговия - ръчни и електрически инструменти
Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш клиент търсим успешния кандидат за позицията

Основни задължения:
- Да следи активни продажби, промоции, вътрешни акции, правилното излагане, процент брак на групата стоки, за които отговаря;
- Да осъществява контрол върху работата на търговските обекти с цел постигане изпълнение на продажбите и минимизиране на загубите от липси и за постигане на заложените цели в дейностите на магазините – продажби, разходи, брак, пазарен дял;
- Да проучва пазара за групите стоки, за които отговаря;
- Да предлага ценова политика и обогатяването на асортимента на продаваните стоки, да разработва планове за продажбено развитие и следи за постигането на заложените резултати;
- Да работи за повишаване на оборота и и утвърждаване на доброто име на фирмата;
- Да провежда търговски преговори и кореспонденция с фирмите-доставчици, да води разговори, договаря условия и да изготвя проекти за договори, начин на плащане и условия на доставката;
- Да формира и предлага продажните цени на групата стоки, за които отговаря;
- Да обучава и презентира на стоките от групата на служителите на фирмата и клиенти.

Основни изисквания към кандидата:
- Познаване на сегмента на търговията с ръчни и електрически инструменти;
- Английски език - много-добро ниво;
- Отлична компютърна грамотност;
- Отговорност и лоялност;
- Умения за работа в екип в динамична среда;
-Mотивация за развитие.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

31.10.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК