Специалист обработка на текстове- Пловдив

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси, нашата основна цел е да свързваме най-добрите кадри с най - перспективните работодатели.

Наш клиент е един от най-предпочитаните работодатели на пазара на труда в България и лидер в сферата на изнесените бизнес процеси.

Вашите задължения:

- Oбработвате статии и компилирате информация;
- Работите активно със специализирана база данни;
- Участвате в подобряването на класирането на съществуващите целеви ключови думи и анализирате възможностите за нови ключови думи;
- Осъществявате качествен контрол и корекция на неточности.

От вас очакваме:

- Добри познания по немски език - В1, писмено и говоримо;
- Добро владеене на Software: Adobe Acrobat + MS Office (Outlook, Excel, Word);
- Владеенето на английски е предимство.

Ние предлагаме:

- Спокойна работна среда и приятелска атмосфера;
- Възможност за работа от разстояние;
- Интересни и предизвикателни проекти.

Ако сме предизвикали интереса Ви и искате да станете част от екипа, можете да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография чрез бутона "Кандидатствай по тази обява".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017. извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

11.02.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК