Медицински представител на хранителни добавки и витамини- София

Описание

Медицински представител на хранителни добавки и витамини
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави.

В момента търсим за свой партньор – официален представител на английска компания, лидер в областта на хранителните добавки и витамини - кандидат за позицията:

Описание на позицията:
• Изгражда и поддържа мрежа от клиенти в поверения му район;
• Предлага, организира и провежда презентации и мероприятия;
• Консултира клиентите на компанията относно характеристиките и предимствата на продуктите;
• Изготвя отчети и доклади за резултатите от своята работа.

Изисквания:
• Професионален опит: над 2 години трудов стаж по специалността;
• Ще се счита за предимство опит с акушер-гинеколози, педиатри, общопрактикуващи лекари, др.
• Образование в областта на медицината и фармацията ще се счита за предимство;
• Отлични умения за водене на преговори, презентиране и обслужване на клиенти;
• Активен шофьор с валидна шофьорска книжка;
• Владението на английски ще се счита за предимство;
• Много добра компютърна грамотност - MS Office;
• Желание за постигане на високи резултати и цели.

Компанията предлага:
• Много добри условия на труд;
• Стимулиращо възнаграждение;
• Бонус система;
• Служебен автомобил и телефон;
• Възможност за работа в млад и динамичен екип;

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.05.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК