Търговски представител

Във връзка с разширяване дейността на фирмата търси да назначи:
Търговски представител за Бургас,Сливен,Нова Загора и Ямбол.
Ние очакваме:
Да отговаря за продажбата на стоките от номенклатурата на фирмата:
Електронни везни “DIGI” и оборудване за Супермаркети
Опаковъчни машини, консумативи и индустриално оборудване.

Отговорности

Ежедневни срещи с нашите клиенти
Поддържане на добрите контакти със съществуващите клиенти и активно търсене на нови
Активна търговия и продажба на територията на Бургас,Сливен,Нова Загора и Ямбол.
Организиране срещи с клиенти
Подготвяне на оферти, проспекти и други съпъстващи рекламни материали, провеждане на демонстрации и консултации
Подготвяне на сключването на договорите
Планиране на необходимите количества стоки
Извършване на маркетингови действия
Регистриране на конкуренцията
Изготвяне на седмичен и месечен отчет за извършената работа
Участване на панаирни изложения от регионален и национален мащаб
Спазване на трудовата дисциплина
Работи за подобряване на имиджа на фирмата.
Не допуска уронване на доброто име на фирмата.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА : Образование – висше техническо Квалификационни изисквания: компютърна грамотност, правоспособност за управление на МПС. Трудов стаж: Минимум 3 години търговски опит Други изисквания: Комуникативност, умения за работа в екип, инициативност, абсолютна лоялност към фирмата. От нас очаквайте: - Коректни трудови и колегиални отношения - Отлична среда на работа, обучение - Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати - Редовно изплащане на трудовото възнаграждение; - Постоянен Трудов договор и Осигуровки; - Възможности за развитие - Служебен автомобил, мобилни устройства

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Ямбол, Гр. Сливен, Гр. Бургас

Адрес:

гр.Бургас, ул.Янко Комитов 3

Дата:

13.09.2018

Организация:

Елекс Бриз

Детайли за организацията:

Повече информация за Елекс Бриз може да получите ТУК