Продавач-консултант

Описание

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
Отговорности:

- Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект.
- Информиране и консултиране за стоките.
- Работа с парични суми, касов апарат, пос терминал и издаване на касови бележки и фактури.
- Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни етикети по тях.
- Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект.
- Носене на пълна отчетна и материална отговорност.

Изисквания:

- Завършено средно или висше образование.
- Предишен опит на същата или подобна позиция в модния бранш.
- Отлични комуникативни и презентационни умения.
- Умения за работа в екип, проактивност, търговски усет и ориентация към постигане на резултати.
- Високо ниво на самодисциплина и организираност.
- Владеене на английски език е предимство.
- Компютърна грамотност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1100 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

24.02.2021

Организация:

Тренд-И ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тренд-И ЕООД може да получите ТУК