Продавач консултант

Еф Еф Груп България ЕООД е официален представител за страната на NIKE, както и на марките Folli Follie и Converse, управляващ верига от магазини в гр. София и страната.

За нашия магазин за луксозни дрехи Collective в Paradise Center търсим

Продавач консултанти

Предлагаме:
• Заплата от 900 до 1100 бруто.
• Бонус при достигнат таргет.
• 13та заплата.
• 20 дни платен годишен отпуск.
• Служебно облекло.
• Фирмени обучения.
• Възможност за развитие и професионално израстване.
• Специално намаление за служители при покупка на артикули от магазините на фирмата.

Задължения:
• Изграждане и поддържане на професионални взаимоотношения с клиентите и консултирането им за характеристиките и предимствата на предлаганите продукти.
• Позитивно и учтиво обслужване на клиентите в търговския обект.
• Професионално представяне на търговската марка.

Ако предложението ви интересува изпратете автобиография, телефон за контакт и актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

27.09.2018

Организация:

Еф Еф Груп България ЕООД

Повече информация за Еф Еф Груп България ЕООД може да получите ТУК