Търговски представител- Русе

Описание

Търговски представител
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент търсим да назначим:

Основни отговорности:
Генериране на продажби;
Изграждане на отношения с потенциални клиенти;
Поддържане на пост-продажбен контакт и обслужване на клиентите на компанията в региона;
Следене на проектите на компанията до реализацията им;
Изготвяне на регулярни отчети - месечни / на тримесечие / годишни;
Координиране на доставките на продукти или услуги.
Изисквания:
Поне 2 години опит в областта на техническите продажбите;
Точно изпълнение на задачите в интензивна работна среда;
Приоритизиране и организиране на проектите;
Способност за работа в екип;
Работа с Microsoft Office;
Познания в областта на строителството;
Шофьорска книжка и готовност за пътувания.

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение и атрактивна бонус система;
Фирмено обучение;
Възможности за развитие в динамична и нарастваща международна група;
Отлични условията на труд.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

31.12.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК