ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ Сектор Плочки в отдел Строителство- Варна

Описание

Направете кариера с HOMEMAX!

В успешните фирми работят успешни служители!

За екипа ни в гр.Варна търсим ангажирани и мотивирани

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ Сектор Плочки, отдел Строителство

Основни задължения за длъжността:
- обслужва клиентите любезно
- консултира клиентите и презентира асортимента
- реализира продажби

Подходящият кандидат:
- притежава специализирани познания за предлаганите артикули в отдела
- има предишен търговски опит при продажба на сходен асортимент
- е с отлични комуникационни и презентационни качества
- е лоялен, точен и отговорен
- е наблюдателен и експедитивен

Ние предлагаме:

- фирмено обучение, насочено към развитие на професионални умения;
- разнообразна работа с възможности за лична изява в отлична работна среда;
- дългосрочност и коректни трудови отношения;
- атрактивно възнаграждение;
- дапълнително,ваучери за храна на стойност 60,00 лв;
- карта за отстъпка в обектите на дружеството;
- възможност за участие в програма Multisport.

Ако нашето предложение е предизвикало Вашия интерес, то ние ще се радваме да получим Вашите кандидатури онлайн или на място във филиала ни на адрес гр. Варна, бул. Вл.Варненчик 271, бюро Информация, на вниманието на Управителя.

Моля, кандидатствайте по тази обява, само ако считате, че отговаряте на изискванията. Ние ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

08.06.2021

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК