Касиер (4,6,8ч.) без опит

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост.

Търсим мотивиран кандидат за позиция „касиер“ в заведение за бързо хранене.
Ако си мил, любезен и усмихнат, то тази обява е точно за теб.

Основните задължения са:
- Работа на каса
- Обслужване на клиенти
- Отправяне на поръчки към кухнята
- Поддържане на приятната и чиста работна среда

Перфектният кандидат:
- Иска да бъде част от млад и амбициозен екип
- Търси гъвкаво работно време
- Има желание да работи в динамична среда

В замяна ще получи:
- Безплатна консумация по време на работа
- Въвеждащо обучение
- Нови познания и умения
Не отлагай, а кандидатствай сега и дай старт на своята нова кариера!
Изпрати ни своята актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява“.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

19.10.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК