ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ ЗА НОЩНА СМЯНА

Описание

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ НОЩНА СМЯНА

Вашите отговорности и задължения :

• участвате в цялостния процес по обслужване на клиентите на търговския обект

• работите за повишаване на оборота на магазина и за утвърждаване на доброто име и марката „Фантастико“

• подреждате и зареждате стоките в търговската зала при спазването на утвърдените планограми и правила за подредба

• предлагате за продажба на клиентите на магазина стоката от щанда, на който работите, като я опаковате, маркирате и предоставяте на клиентите

• поддържате отлична хигиена на работното си място

• грижите се за комфорта на нашите клиенти и това те да бъдат добре обслужени , като сте вежливи, усмихнати и отзивчиви с тях

Трябва да притежавате:

• умение за работа с клиенти
• бързина и сръчност
• широки усмивки

Ние Ви предлагаме:

• Работа в една сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар
• Въвеждащо обучение
• Възможност за кариерно развитие
• Работа в сплотен, динамичен и отговорен екип
• Удобни смени на работа през нощта, като две работни смени се редуват с два почивни дни
• Основно трудово възнаграждение + бонус за постигната цел на стокооборота

Кандидатствайте при нас и станете част от един голям, професионален и задружен екип.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 840 до 950 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.10.2018

Организация:

ЕВРОПА-ВН ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕВРОПА-ВН ЕООД може да получите ТУК