Oбслужващ бензиностанция / метанстанция

Описание

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

1. Поддържа търговския вид на работното си място.
2. Посреща и обслужва клиенти, като ги консултира за качеството на стоките.
3. Обслужва с техническите средства за зареждане с гориво.
4. Приема парични суми, връща ресто и издава касови бележки и фактури.
5. Отговаря за опазване на поверените стоки от повреди.
6. Носи отговорност за констатирани липси на стоки.
7. Осъществява контакти с ръководители и специалисти от Кооперацията, и други дружества, и организации по линия на доставката на стоки.
8. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

НЕОБХОДИМА КОМПЕТЕНТНОСТ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

1. Познания по нормативните изисквания за безопасност на труда и противопожарна безопасност.
2. Да се познават нормативните актове и вътрешните инструкции, свързани с правилата на търговско обслужване.
3. Добро познаване на компютърните и други автоматизирани системи за извършване на продажби и установяване състоянието на наличните стоки.

Изпратете автобиография чрез бутона “Кандидатствай по тази обява”.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
За информация тел. 032622240.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура.

Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

02.01.2019

Организация:

Кооперация Кванта - Пловдив

Повече информация за Кооперация Кванта - Пловдив може да получите ТУК