Търговски представител

Описание

Основни задължения и отговорности:

- Привличане на нови клиенти и изготвяне на оферти.
- Поддържане на контакти със съществуващите търговски партньори и следене на изпълнението на сключените договори.
- Да представя стоките на фирмата.
- Постига предварително заложените обеми на продажби и търговските цели.
- Организация и контрол на поръчки и съдействие при изпълнението им.
- Водене на комуникация с клиенти по телефон и чрез e-mail.
- Изготвяне на документация обвързана със стоки.
- Асистиране на началника на отдела в работата

Компанията предлага:
- Трудов договор, 8 часов работен ден
- Петдневна работна седмица.
- Поемане на пътните разходи.
- Бонуси при постигане на заложени цели.
- Възможности за кариерно развитие.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Специални умения:
Изисквания: - Отлично владеене на английски език писмено и говоримо. - Опит на подобна длъжност. - Кандидатът трябва да е активен шофьор. - Желание за кариерно развитие и организираност. - Умения за работа в екип, бърза адаптивност, отговорно отношение към задълженията и добра комуникативност. - Умения за работа с : Outlook, Excel и Word. - Възможност за пътуване в командировки

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1100 лева на месец

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

08.11.2018

Организация:

АЛБА ТМ

Детайли за организацията:

Повече информация за АЛБА ТМ може да получите ТУК