Продавач-констултант

Описание

Продавач-консултант

ИЗИСКВАНИЯ:

- Много добра компютърна грамотност - Word, Excel, Internet;
- Опит в работата със складов софтуер и касов апарат
- Опит на подобна позиция е предимство;
- Отговорност, лоялност, почтеност и скромност;
- Развити комуникативни умения
- Умения за работа в екип и взаимозаменяемост;

ОТГОВОРНОСТИ:

1. Консултиране на клиенти съобразно фирмените изисквания
2. Участие в приемането и подреждането на стока
3. Поддържане на хигиената в търговския обект
4. Изготвяне на справки, оформяне на документи

ПРЕДЛАГАМЕ:

Отлични условия на труд и стимулиращо възнаграждение
Работното време има възможност да бъде плаващо, работата е подходяща за студенти или за хора, които си търсят допълнителна работа

Очакваме да ни изпратите актуално CV

За въпроси: Десислава Мангърова 0886 288 577

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
компютърна грамотност, добри комуникативни умения

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

09.11.2018

Организация:

Коради ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Коради ЕООД може да получите ТУК