Търговски представител Ключови клиенти - гр. София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

Вие сте динамична личност и вярвате, че продажбите са не простро работа, а начин на живот? В същото време не се боите от трудности и умеете да постигате резултати. Готови ли сте да работите здраво и да печелите много?!
Ако отговорът Ви е ДА - нашето предложение е точно за вас!
За дирекция Корпоративни продажби ние търсим Търговски представител ориентиран към продажби и професионално следпродажбено обслужване на Ключови клиенти на компанията.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ:

Консултира ключови клиенти на VIVACOM относно дейността на компанията, асортимента и условията за предоставяне на телекомуникационни решения, с цел установяване на дълготрайно партньорство
Продажба на нови продукти и услуги, спрямо телекомуникационните нужди на клиенти от конкретна база данни
Развива потенциала на съществуващи клиенти и привлича нови ключови клиенти
Съдейства за разрешаване на възникнали телекомуникационни казуси в зависимост от изискванията и нуждите на съответния клиент
Следи развитието на пазара и дейността на конкурентни компании и предлага подходящи стратегии за оптимизиране на бизнес резултата на VIVACOM

УСПЕШНИЯТ КАНДИДАТ ПРИТЕЖАВА:

Висше образование, владее английски език и има добра компютърна грамотност (MS Office)
Търговски опит в сферата на телекомуникации или ИТ
Познания в областта на телекомуникационния пазар и услуги
Умения за активна директна работа с корпоративни клиенти
Способност за убеждаване, устойчивост и отстояващо поведение
Шофьорска книжка категория B
Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

19.08.2020

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК