Продавач-консултант

„Здравница“ търси да назначи служител в собствен магазин за здравословни продукти в гр. София, в който се извършват търговия, изписване и издаване на продукти за здравето.

Отговорности на служителя:
- Продажба на продукти за здравето;
- работа и консултация на клиенти;
- приемане, завеждане и подредба на стоки;
- контрол на количество, качество и търговски вид на наличните стоки.
- кореспонденция, приемане и подготовка на поръчки от частни клиенти;
- поддържане на хигиена и търговски вид на работното място;
- изпълнение на други поставени задачи.

Допълнителна информация:
- Работно време: Петдневна работна седмица от 9.00 ч. до 18.30 ч.
- Неработни дни: неделя и официалните празници.

Изисквания:
- Завършено средно образование;
- умения за работи в екип;
- комуникативност и ангажираност към работния процес;
- лична дисциплина и организираност;
- точност и прецизност при изпълнение на поставените задачи.

Предимства:
- Предишен опит на подобна позиция;
- компютърна грамотност и умения за работа със специализиран софтуер;
- опит в сферата на здравословните продукти;
- умения за работа с числова информация и документи.

Работният процес се провежда само след сключен трудов договор!

В случай, че проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете Вашето подробно CV.

Предоставените данни попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1100 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. Алабин 22

Дата:

16.11.2018

Организация:

Ню Ес Нет ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ню Ес Нет ЕООД може да получите ТУК