Търговски Представител за Хигиенната Индустрия

ASTREA е компания, създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме във вземането на важни професионални решения. Тяхното удовлетворение е наша гордост и говори ясно за статуса ни на лидер в сферата на човешките ресурси.

За един от нашите партньори – професионален дистрибутор на хигиенни консумативи – търсим търговски представител за продуктов маркетинг и разширяване на бизнеса в търговски план. Фирамата е известен дългогодишен и уважаван партньор на много компании, възползващи се от продуктите, консултациите на фирмата относно професионална хигиена. Все повече и повече компании особено в индустрията на гостоприемството и медицината партнират и се възползват от продукта на клиента ни. Универсалността и важността на хигиената на работното място правят позицията на търговски представител не само отговорна, но и нужна в мащабен план, особено в България.

Вашите задължения:
- Разширяване на продуктовия каталог и мрежата от клиенти;
- Подробно опознаване на цените, типа и търговското качество на продуктите на компанията;
- Изготвяне на професионални протоколи относно продуктите и услугите;
- Посредничество пред стари и нови партньори;
- Даване на обективна професионална оценка на качеството и смисъла на услугите, които се предлагат;
- Непрекъснато следене за тенденциите в пазара, обмисляне и внедряване на нови идеи за разширяването на продуктовия каталог както и този на услугите;
- Рекламиране на услугите на фирмата в дигитален и реален план;
- Административни дейности.

Вашият профил:
- Опит в сферата на търговията (поне 2 години);
- Основни познания по английски език;
- Интерес към хигиенната индустрия ще е от плюс;
- Икономически/финансов бакалавър е предимство;
- Комуникативност, креативност;
- Глобален, стратегически поглед над пазара в цялата страна, логична и иновативна мисъл;
- Търговски нюх;
- Отговорен, лидерски и грижовен подход към потребителите и персонала.

Офертата на нашия клиент:
- Възможността да бъдете част от екип, помагащ и партниращ на огромен брой фирми в България;
- Комуникация с клиенти от цялата страна;
- Атрактивно възнаграждание;
- Възможност за професионално, креативно и личностно развитие.

Ако виждате професионалното си бъдеще в този профил, не се колебайте да ни изпратите Вашето CV!

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги!
Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

23.11.2018

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК