Организатори Рент-А-Кар с Немски, Руски, Френски, Италиански, Испански или Чешки език

Описание

Ние, АСТРЕА Рикрутмънт, можем да сме ти полезни!
Ние намираме най-добрите бизнес решения, като преследваме уникалност, креативност, гъвкавост, синергия и позитивно мислене. Нашата цел e да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като осигурим 100% удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – международна автомобилна компания – търсим Организатори Рент-А-Кар с Немски, Руски, Френски, Италиански, Испански или Чешки език.

Задължения и отговорности:
* доставки на автомобили до съответните офиси и на клиенти по заявен адрес;
* сключване на резервации и договори за ползване на автомобили под наем;
* консултиране на клиентите относно извършваните услуги от компанията;
* работа със застраховател и завеждане на щети;
* осъществяване на проверка относно състоянието на автомобилите.
* съдействие при даване / приемане на автомобили под наем на клиенти – запознаване на клиентите с основните изисквания при експлоатация на автомобилите, оглед на техническото състояние на автомобилите при даване/връщане от наем и попълване на приемателно – предавателни протоколи.

Изисквания към кандидатите:
* добро владеене на английски и Немски, Руски, Френски, Италиански, Испански или Чешки език- писмен и говорим;
* отлични комуникативни умения;
* компютърна грамотност;
* мотивирана личност, ориентирана към ефективна работа;
* способност за следване и изпълнение на високи професионални стандарти на компанията;
* шофьорска книжка - категория В.

Нашият клиент предлага:
* динамична и предизвикателна работа;
* работа в голяма международна компания;
* отлични възможности за развитие;
* твърдо възнаграждение;
* гъвкаво работно време, подходящо за студенти.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата SM_ORC).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

26.11.2018

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК