Продавач - консултант на сребърни бижута

„Токаш” ООД е водещ производител на сребърна бижутерия в България. Дружеството развива тази дейност от 1992 година. Притежаваме и развиваме верига магазини "MySilver" на територията на цялата страна. Искаме да присъединим към екипа ни комуникативна личност на позицията "Продавач-консултант на сребърни бижута" за гр.София.

Ако Вие:
*Искате да продавате бижута и да радвате хората
*Искате да се усъвършенствате в продажбите
*Можете да гоните и да постигате цели
*Имате позитивно отношение към света

Ние:
*Ще Ви покажем как се продава с усмивка
*Ще Ви осигурим условия, обучения, инструменти и самочувствие, за да сте успешни
*Ще Ви се отблагодарим подобаващо, ако постигнете поставените Ви цели
*Ще Ви осигурим стабилност, спокойствие и време да се научите
*Ще бъдем коректни към Вас.

Фирмата предлага:
- 650 лв, чисто, стартово заплащане,
- платен обучителен период,
- заплащане, съобразено с отработените часове,
- добавки при показани резултати, знания и умения,
- добавки за облекло,
- добавка за пътни разходи,
- заплащане на годишния отпуск извън отработените часове,
- периодични обучения по продажбени умения и личностно развитие,
- постоянна целогодишна работа /дългосрочен ангажимент/.

Очакванията към Вас са:
- Опит като продавач-консултант
- Позитивност, търпение, увереност в отношенията с клиентите
- Умения за общуване и убеждаване
- Желание за личностно и професионално развитие във фирма с утвърдени стандарти

Задължения:
- обслужване съобразено със стандартите на веригата,
- познаване на продуктите и услугите, които предлагаме,
- подреждане, аранжиране и поддържане на бижутата в добър търговски вид,
- спазване на вътрешно-фирмените правила и поддържане на работната среда,
- материална отговорност.

Можете да кандидатствате като ни изпратите Ваша актуална автобиография със снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.12.2018

Организация:

Токаш ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Токаш ООД може да получите ТУК