Търговски представител селскостопански машини

Във връзка с пазарното развитие на фирмата, търсим търговски представител за регион Русе за промишлени стоки за предприятия и държавни и частни структури, учреждения и заведения

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• проучване на пазара и развитие дейността на фирмата;
• посещение на бъдещи и настоящи клиентите на фирмата и поддържане на добри отношения с тях;
• презентиране продуктите на компанията;
• изготвяне на оферти и сключване на договори;
• Разширяване на клиентската мрежа

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• развити търговски умения за привличане на нови клиенти
• опит в областта на продажбите е предимство;
• изявен търговски усет;
• комуникативност и добри презентационни умения;
• организираност, упоритост и инициативност;
• отговорност, лоялност и позитивно мислене;
• желание за работа в динамична среда;
• добри компютърни умения;
• шофьорска книжка кат."В"
• възможност за динамична работа;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• базово възнаграждение и допълнителна бонусна система;
• приятна и динамична работна среда;
• създаване на нови контакти;
• Първоначално и периодично обучение за повишаване на квалификацията;
• Служебен автомобил, телефон и др

Компанията предлага отлично възнаграждение, коректно отношение и възможност да работите в развиваща се компания. Периодични обучения и повишаване на квалификацията и уменията за продажба на селскостопанската техника.
Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето CV.
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани съгласно действащото законодателство.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. Русе

Дата:

07.12.2018

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК