Търговец нови автомобили

Ауто Италия ЕАД е част от автомобилната група Авто Юнион Груп - холдингово дружество, което е най-големият дистрибутор на нови автомобили на българския пазар.
Ауто Италия ЕАД е официален вносител на италианските марки автомобили Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo и Maserati

Компанията търси мотивиран кандидат за позицията Търговец нови автомобили.

Задължения и отговорности:
• Ежедневни срещи и преговори с настоящи и потенциални клиенти;
• Участва активно в спечелването на нови клиенти;
• Консултира клиентите както в автосалона, така и на срещи, по телефон и email, чрез отлично познаване на марката автомобили;
• Изготвя оферти, договори, анализира цени и отстъпки;
• Навреме и точно се отчита за извършената работа.

Изисквания:

• Висше образование;
• Опит на търговска позиция в автомобилния бранш – предимство;
• Желание за учене и развитие;
• Клиентски и резултатно ориентиран;
• Компютърни умения - MS Office/Navision;
• Умения за работа в екип;
• Отлични комуникативни умения;
• Английски език на работно ниво;
• Шофьорска книжка категория”В”.

Компанията предлага:

Възможност да станете част от голяма холдингова структура.
Твърдо месечно възнаграждение и допълнителни трудови възнаграждения обвързани с постигнати резултати.
Социални придобивки.

Необходими документи: Актуална автобиография и снимка.
Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и са под специална защита по ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.12.2018

Организация:

АУТО ИТАЛИЯ ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за АУТО ИТАЛИЯ ЕАД може да получите ТУК