ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Фирма «ЕСТЕТИК СЪНИ БИЙЧ» е официален дистрибутор на професионална козметика ONmakabim Израел, поради разширяване на дейността и мащабите на фирмата търсим ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ със собствен автомобил, за град София, Пловдив, Варна, Бургас, Велико Търново и Стара Загора.
От кандидатите очакваме:
o Активно търсене на нови клиенти.
o ЗАДЪЛЖИТЕЛНО опит в презентирането и търговията на козметични продукти за професионална употреба.
o Предишен опит в дистрибуцията на професионална козметика.
o Отлични комуникативни и презентационни умения.
o Активна шофьорска правоспособност.

Ние предлагаме:
o Работа в утвърдена на пазара компания.
o Дългосрочна работа на трудов договор
o Атрактивно заплащане - твърда работна заплата плюс % от оборота.
o Възможност за професионална реализация и развитие.
o Самостоятелност и автономност в работата
o Безплатни семинари;
o Обучение
o Бонуси обвързани с постигнатите резултати

Отговорности:
o Налагане и спазване на търговската политика на фирмата
o Изграждане на добра търговска мрежа
o Анализира и дава предложения за увеличаване на пазарния дял
o Организиране на технически семинари с цел представяне на марката
o Поддържа отношения с текущи клиенти;
o Отговаря за доставката на поръчките.

Очакваме вашите CV-та с кратко мотивационно писмо. С удоволствие ще разгледаме всяка кандидатура и ще поканим на среща само одобрените по документи кандидати.
Всички лични данни са защитени съобразно българското и европейско законодателство.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 2000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

21.12.2018

Организация:

Естетик Съни Бийч ООД

Повече информация за Естетик Съни Бийч ООД може да получите ТУК