Търговски представител за Благоевград (област)- Благоевград

В момента работим с един от водещите вносители и дистрибутори на стоматологична и зъботехническа апаратура и консумативи на българския пазар и търсим ентусиазиран кандидат, който да заеме позицията на:

Търговски Представител с Английски език за Благоевград (област).

Отговорности:
Изгражда добри отношения с всички настоящи клиенти и развива портфолиото с клиенти на фирмата
Отговаря за реализиране на видимост и наличност на продуктите в поверения регион
Подготвя и реализира планирани визити по маршрути с цел управление на представянето на продуктите на компанията в търговската мрежа
Идентифицира нуждите на клиентите и ги удовлетворява навременно и с професионализъм
Постига целите за продажба на продуктите чрез разработване и поддържане на връзките с клиентите
Повишава степента на удовлетвореност на клиентите
Води документация относно поверените му материали и съоръжения
Дава идеи за подобряване дейността и развитието на фирмата
Изисквания:
Минимум средно образование, висшето образование ще се счита за предимство;
Предходен опит в областта на продажбите;
Добри умения за водене на комуникация на английски език;
Проактивност и увереност, способност за взимане на решения в динамична среда;
Умения за общуване и водене на преговори;
Шофьорска книжка - активен шофьор;
Компанията предлага:
Възможност за професионална изява и развитие в утвърдена компания
Много добро заплащане и атрактивна бонусна схема
Служебна кола
Служебен телефон
Възможности за обучение
Работа в динамична работна среда
В Ейч Ар ЕС Стафинг България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.01.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК