Продавач- консултант

Описание

Продавач-консултант
Кои сме ние?

Биомаг е най-старата верига био магазини в София. Предлагаме широк спектър екологично чисти и съвестно създадени продукти - храна, козметика, домакински потреби. Вярваме, че високото качество на хранителните и домакински продукти повдига качеството на живот, затова е наша мисия да правим тези продукти лесно достъпни на територията на нашия град.

Кого търсим?

Търсим продавач-консултанти, които да обслужват клиентите ни с усмивка и желание в някой от трите ни магазина на територията на София. Вярваме, че продавачите в един магазин са неговото лице. Затова търсим за екипа си хора, които искат да работят с клиенти и за които доброто отношение и помощ са приоритет.

Какви са основните задачи?

• Да посреща, обслужва и консултира клиентите на магазина относно качествата на продаваните стоки
• Да се грижи за чистия и приветлив вид на магазина и поддръжката на добрия търговски вид на стоките
• Да спазва фирмения стандарт за аранжиране на витрините
• Да поддържа приятна и конструктивна работна атмосфера
• Да работи добре в екип с колегите си

Нашият човек:

• Иска да работи с клиенти
• Има интерес към био продуктите и чистата храна
• Е честен и отговорен
• Учи бързо
• Умее да работи свободно с компютър, MS Office

Идеалният ни кандидат:

• Е старателен и отговорен към работата и колегите си
• Е любознателен и иска да е най-добрият в това, което прави
• Забелязва детайлите
• Има чувство за хумор
• Предлага решения, освен критика
• Има интерес към грижата за тялото и духа си
• Не казва “Това не е моя работа”
• Пука му

Какво предлагаме?

• Работа с ясно изразена мисия
• Нетрадиционна и мотивираща работна среда
• Възможности за професионално развитие
• Конкурентна работна заплата и допълнително възнаграждение с бонус система

Очакваме те !

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 700 до 1000 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.01.2019

Организация:

Биомаг ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Биомаг ЕООД може да получите ТУК