Търговски представител - Аптечна мрежа

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор – международна компания, лидер в сферата на дермо - козметиката, търсим мотивиран кандидат за позицията:

Отговорности:

Отговаря за регионалното изпълнение на продажбите в рамките на определената му териториална област;
Поддържа търговските контакти с клиенти на фирмата и привлича нови;
Подготовка и изпълнение на график за редовни посещения на клиенти в региона;
Определя продажбената стратегия към всеки ключов клиент от Аптечния канал;
Анализира продажбите и проследява вземанията;
Проучва и анализира пазара, прави мониторинг на конкурентни брандове;
Изготвя периодични отчети и справки на продажбите по клиенти.

Изисквания:

Опит като активен търговец на козметика в областта на аптечния пазар;
Отлична компютърна грамотност Мicrosoft Оffice - Word, Excell;
Добро владеене на говорим и писмен английски език;
Комуникативни умения и умения за водене на преговори;
Шофьорска книжка.

Компанията предлага:

Много добри условия на труд;
Атрактивно възнаграждение и мотивираща бонусна схема;
Възможност за кариерно развитие;
Служебен автомобил и телефон.

Ако отговаряте на изискванията за позицията и желаете да продължите кариерата си в утвърдена и стабилна компания, моля изпратете ни своята детайлна автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!

Очакваме ви!
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.01.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК