Продавач-консултант/барман в заведение за здравословни храни

Нашето уютно заведение за здравословни и фитнес закуски/храни и напитки в кв. Лозенец има нужда от още един ентусиаст, за работа като продавач-консултант.

Ти търсиш нова, разнообразна и динамична работа за новата година, на трудов договор и пълен работен ден. С добро работно време и щедро възнаграждение. Както и уютна работна среда. По възможност да те среща с позитивни хора.

Е, ние отговаряме на изискванията ти, а ти отговаряш ли на нашите? Те са:

-отговорност и лоялност към работодателя
-вежливлост и общителност, грижа към клиента
-прецизност при работа с пари и документи
-интерес към здравословното хранене и/или физическата активност
-работа с касов апарат и парична наличност, водене на касова книга

Основните ти задължения включват:
Спазване на Правилника за вътрешния трудов ред
Приготвяне на кафени напитки, фрешове, принцеси и други храни и напитки.
Съдействие на клиентите при избора на продукт, съобразено с техните изисквания и вкус.
Поддръжка на работното си място в подходящ за работа с клиенти търговски вид.
Ако нашето предложение е предизвикало интереса ти, моля изпрати своята автобиография.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни.

Очакваме те!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

08.01.2019

Организация:

ЗМ Лабс ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЗМ Лабс ЕООД може да получите ТУК