Регионален Търговски Представител- Варна

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси, нашата основна цел е да свързваме най-добрите кадри с
най - перспективните работодатели.

Ако продажбите са твоята страст – значи търсим точно теб!

За наш динамично развиващ се клиент в сферата на услугите, търсим млад, енергичен и амбициозен колега, който да комбинира страстта към продажбите с желанието да предизвиква околните да живеят активно.

Регионален Търговски Представител

Успешният кандидат трябва да:
притежава изразени търговски качества, стил и умения в продажбата на услуги;
демонстрира отлични комуникативни и презентационни умения;
има познания и интереси по отношение на директните продажби в сферата на услугите;
бъде динамична, комуникативна и организирана личност;
да владее английски език (предимство);
Основните отговорности:
да осъществявате регулярни срещи с клиентите на компанията, за да запазите и разширите пазарното присъствие на фирмата в поверения район;
да работите в посока увеличаване на клиентската база, като реализирате срещи с настоящи и потенциални клиенти;
да предлагате конкретни решения за оптимално удовлетворяване потребностите на клиентите;
Нашият клиент предлага:
отлични условия за работа в динамично развиваща се компания в сферата на услугите;
екип от млади и мотивирани професионалисти;
вътрешно-фирмени търговски обучения;
възнаграждение, съответстващо на отговорностите на длъжността, квалификацията и опита на служителя, и обвързано с показаните резултати.
Услугите ни са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

11.08.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал