Продавач- консултант

Във връзка с разширяване на дейността си франчайз магазин от търговска верига „Лафка“ търси
енергични и мотивирани кандидати за позицията продавач-консултант.

Интересна позиция с възможности за изява, за професионална комуникация и адаптация към контакти с различни личности и клиенти.

Отговорности:
- Активна продажба - активно участва в организираните промоции;
- Висока култура на обслужване - вежливо и любезно посреща клиентите в магазина;
- Работа с каса и касов апарат;
- Водене на касова книга;
- Приемане и подреждане на стока, следене сроковете на годност;
- Поддържане търговския вид на стоките и състоянието на обекта, съгласно санитарните изисквания.

Изисквания:
- Отлични комуникативни умения - позитивното общуване с клиентите е задължително;
- Предишен опит в търговията – предимство.

Ние Ви предлагаме:
- Постоянна работа на пълен работен ден, трудов договор;
- Коректност на заплащането;
- МНОГО ДОБРА БОНУСНА СХЕМА - възможност за получаване на допълнителен доход;
- Възможност за работа под гъвкав график.

Условия за кандидатстване:
Изпратете ни вашето CV с актуална снимка на посочения e-mail;
За допълнителна информация - тел. 0878393126.

Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 850 до 950 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.01.2019

Организация:

МАРГОДЕЛ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за МАРГОДЕЛ ООД може да получите ТУК