Международен търговски консултант с Турски/ Немски/ Гръцки/ Испански/ Италиански & Английски В1- София

Международен търговски консултант с Турски/ Немски/ Гръцки/ Испански/ Италиански & Английски В1
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Вие не сте изключение!

За един от нашите клиенти- многообразен дългогодишен доставчик на В2В услуги в сферата на международната търговия, търсим:

Основни задължения:
В2В комуникация с международни нови и съществуващи клиенти;
Провеждане на преговори;
Ежедневна комуникация чрез телефон и имейл;
Изготвяне, изпълнение и мониторинг на проекти, планове и поръчки.

Изисквания към кандидатите:
Ниво на владеене В2 на Турски/ Немски/ Гръцки/ Испански/ Италиански;
Добро владеене на Английски език (В1-В2);
Мотивиран и с желание да повиши своята квалификация;
Умения за работа в екип;
Предприемачески и креативен дух.

Компанията предлага:
Позитивна и подкрепяща работна среда в екип от млади и мотивирани професионалисти;
Натрупване на опит в международна среда;
Въвеждащи и квалификационни обучения в областта на международната търговия;
Стандартно работно време;
Конкурентно възнаграждение с отлична бонусна система.

HRS Staffing Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетoстта № 79/21.07.2014, валиден до 21.07.2019

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Испански език, Гръцки език, Италиански език, Турски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.01.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК