Търговец Ключови Клиенти с Немски език- София

Описание

Търговец Ключови Клиенти с Немски език
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е една от най-големите и бързоразвиващи се печатници в България с дългогодишна история. Печатницата е награждавана за производството на висококачествени полиграфически изделия. Продуктовата група на компанията включва книги, списания, каталози, плакати, дипляни, брошури, листовки и приложения, рекламни материали и др. Компанията ползва една от най-модерните технологични бази, като инвестира постоянно в нови полиграфски технологии.

Професионални задачи и процеси:

• Развива и разширява пазарния дял на компанията, като търси и привлича нови клиенти;
• Представя и налага нови услуги, предлагани от компанията;
• Създава и управлява и поддържа ефективни и дългосрочни;
партньорски взаимоотношения с настоящи и потенциални клиенти на фирмата;
• Анализира потребностите на клиента и подпомага изпълнението на техните
изисквания;
• Изготвя оферти, подготвя договори и следи за изпълнение на поръчките;
• Организира доставките до клиента;
• Следи за плащанията от страна на клиентите;
• Съдейства при решаване на рекламации от страна на клиента.

Профила на кандидата:

• Професионален опит в активните продажби;
• Опит в печатница или рекламна агенция или бързо оборотната търговия е предимство;
• Познания за немският пазар ще се счита за силно предимство;
• Сертификати от преминати търговски обучения са предимство;
• Много Добри организационни, комуникативни и презентационни умения;
• Аналитични умения и ориентираност към резултати;
• Много добро владеене на немски език (B2H-C1);
• Много добри технически умения, вкл. за работа с ERP;
• Амбициозен, способен да се само мотивира и да продава активно;
• Висше образование, с предимство са специалности в областта на търговията и
• маркетинга.

Нашият партньор предлага:

• Възможност за професионално развитие и развитие в организация с дългогодишна история и водещ пазарен дял;
• Професионални обучения и квалификация по водещите стандарти в печатната индустрия;
• Стимулираща професионална среда в екип от професионалисти с богат опит;
• Атрактивно възнаграждение;
• Бонусна система основана на постиженията.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Staffing притежава лиценз от Националната Агенция по заетостта с №79/21.07.2014 валиден до 21.07.2019г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.01.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК