ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Фирма търси да назначи служител на длъжност ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ в магазин за кабели и ел. материали,
на адрес: София, бул.Тодор Каблешков

Изисквания:
-Висше икономическо или инженерно образование, Средно специално;
-Стаж мин. 3г. в областа на търговията с електро материали.
-Отзевчивост, комуникативност, работа в екип
-Отговорност, мотивация и целеустременост
-Инициативност и способност за работа в динамична среда;
-Работа с РС - Internet, MS Office,
-Работа със счетоводна програма - Бизнес Навигатор е предимство

Отговорности:
-Професионално и вежливо обслужване на клиентите на професионално ниво;
-Консултиране и информиране на клиентите за характеристиките на предлаганата стока;
-Поддържане на отличен търговския вид и висока хигиена на работното място.
-Работа с прогромен продукт - Бизнес Навигатор

Ние предлагаме:
-Въвеждащо обучение и периодични обучения за повишаване на квалификацията
-Перспективно работно място
-Трудов договор и осигуровки

Очакваме Автобиография и актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1200 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, кв.Гоце Делчев, бл.11Е

Дата:

28.01.2019

Организация:

Тренд Импекс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тренд Импекс ООД може да получите ТУК