РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР

EВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България. Компанията е създадена през 1992 г. и има офиси в София и всички големи градове в страната. Представител е на световни лидери като Komatsu, Toyota BT, Ammann Compaction, Lincoln Electric, Gedore Tools, Mitutoyo Measuring и др.
Следвайки амбицията си да продължим да развиваме регионалните си представителства, да работим максимално близо до своите клиенти и да предлагаме повече и по-качествени продукти и услуги, търсим човек с предприемачески дух и дългосрочна визия, който иска да реализира себе си с помощта на платформата на Евромаркет в град Стара Загора.

Отговорности:

• Ръководи цялостната дейност на Регионален офис Стара Загора;
• Отговаря за прилагането на маркетинговата политика и корпоративните стандарти на компанията;
• Участва активно в подбора и целеполагането на ръководения от него екип;
• Извършва мониторинг на ефективността на екипа и мотивиране за постигане на заложените цели;
• Изготвя и реализира маркетингови и търговски стратегии и планове с цел увеличаване на продажбите и пазарния дял в региона;
• Води търговски преговори и сключва сделки. Подпомага търговските специалисти, като участва при финализирането на приоритетни сделки и такива с ключови клиенти;
• Отговаря за висококачествено обслужване на клиентите и следи за поддържане на коректни бизнес отношения с тях.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Специални умения:
Визията ни за нашия кандидат е Личност: • с предприемачески дух и задълбочен поглед върху икономическата среда и развитието на региона; • с креативен ум и висока вътрешна мотивация; • с умения да управлява и мотивира хора; • способен да определя приоритети, да спазва крайни срокове и да работи в динамична среда; • с отлични организационни и комуникативни умения, с умения за решаване на проблеми; • с чувство за отговорност и ориентиран към краен резултат; • с маркетингови и търговски компетенции; • ориентиран към клиента. Допълнителни изисквания: • Висше икономическо или техническо образование; • Добри финансови и юридически познания, касаещи търговската дейност; • Доказан ръководен и търговски опит; • Владеене на Английски език е предимство; • Шофьорска книжка.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

21.05.2019

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК