МОНТАЖНИК - СЛАБОТОКОВИ СИСТЕМИ- София

Manpower е вашият партньор, във връзка с намирането на най-добрата възможност за кариерно развитие.

Ако притежавате техническо образование и умения в сферата на слаботоковите системи и търсите дългосрочна реализация в утвърдена компания, пред вас стои възможността да станете част от невероятен и сплотен колектив, на позицията:

МОНТАЖНИК - СЛАБОТОКОВИ СИСТЕМИ

Основни задължения:
Монтаж на електоринсталации, основно слаботокови системи ((СОТ, Пожароизвестяване, Гласово опевястяване, Видеонаблюдение, Контрол на достъпа);
Тестване и настройване на изградените системи;
Посещение на обекти/клиенти на компанията на място;
Извършване на профилактика и ремонтно-възстановителни работи по вече изградени от компанията съществуващи системи.

Вие сте подходящи за позицията, ако притежавате:
Средно или по-високо образование в областта на Електротехниката, Електрообзавеждането, Електроснабдяването или Телекомуникациите;
Желание за запознаване с нови системи и да надграждате компетентност;
Опит и познания в областта на изграждането и поддържането на електросистеми;
Възможност за командировки в страната;
Организираност, отговорност, самостоятелност, внимание към детайлите;
Шофьорска книжка - категроия B.

Предложението на компанията:
Трудов договор и реални осигуровки;
Отлични условия на труд;
Много добро възнаграждение;
Ваучери за храна - 200 лв;
Вътрешно фирмено обучение + издаване на удостоверение за придобита квалификационна група по безопасност при работа с напрежение до 1000V;
Възможности за допълнителни обучение и развитие.

Ако имате интерес към позицията и притежавате опит в административната работа, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 2700 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.08.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК