Търговски представител – Екс-Ван

Описание

Основни задължения:
• Осъществява директни продажби, разнос и доставки на стоки (ядки, снакс, сладки, алкохол, батерии), издава необходимите документи;
• Изпълнява набелязаните обеми за продажба и поставените цели;
• Поддържа търговски отношения и присъствие на продуктите ни в магазините;
• Разширява клиентската мрежа и работи за поддържането на съществуващата такава; обслужва определени региони и вече изградени маршрути в София и региона, като ги разширява и надгражда.

Изисквания:
• Образование -средно или висше;
• Опит в продажбите като Търговски представител се счита за предимство;
• Добри комуникативни умения, търговски усет, креативност, инициативност;
• Умение за работа в екип;
• Основни компютърни умения;
• Шофьорска книжка кат. В.

Ние предлагаме:
• постоянен трудов договор и социални осигуровки;
• мотивиращо възнаграждение - от 1000 до 1600 лв.; ежемесечен бонус въз основа на постигнати таргети;
• първоначален и последващ инструктаж;
• коректност в трудово - правните взаимоотношения, пълен работен ден от понеделник до петък, почивни дни: събота и неделя и националните празници;
• Служебен автомобил от и до работа, телефон и апарат с поети разходи по обслужването.

Месторабота: гр. София, склад и база: с. Яна

Ако Нашето предложение представлява интерес за Вас очакваме Вашата автобиография с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1600 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.02.2019

Организация:

Агро Био Семена ООД

Повече информация за Агро Био Семена ООД може да получите ТУК