МЪРЧАНДАЙЗЕР КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ

Описание

МЪРЧАНДАЙЗЕР ЗА ОБЕКТИ КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ
Нашият клиент - световен бирен концерн, пазарен лидер в производството и търговията с бира, търси за своя търговски екип МЪРЧАНДАЙЗЕР за гр. София на пълен работен ден и постоянна заетост.

Отговорности:
Увеличава продажбите в обектите за търговия на дребно в поверения му район, посредством редовни мърчандайзингови дейности.
Подсигурява видимостта и наличието на продуктите в обектите в добър търговски вид, следи за актуални цени на етикетите и достатъчно количество от марките на компанията.
Подрежда продуктите според срока и реда на изваждането им, следвайки зададените стандарти и планограми.
Подпомага регулярността на заявките и комуникацията с ключовите клиенти.
Изгражда и поддържа добри отношения и партньорство с клиентите на компанията.
Следи и анализира конкурентни продукти и активности.
Участва и подсигурява провеждането на промоции.

Изисквания:
Проактивност, отлични комуникативни умения.
Опит на същата или сходна позиция е предимство.

Компанията предлага:
Постоянен ангажимент на трудов договор; възнаграждение, обвързано с поставените цели; възможност за развитие в мултинационална компания.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.02.2019

Организация:

Toro Group S

Детайли за организацията:

Повече информация за Toro Group S може да получите ТУК