Продавач консултант

MS Home Design търси да назначи персонал за ново открит фирмен магазин. Намиращ се на кооперативен пазар Люлин.

"МС ХОУМ ДИЗАЙН" ЕООД, е фирма занимаваща се с продажба на мъжко облекло в София.

Във връзка с разширяването на дейността ни и откриване на нов магазин, обявяваме свободни позиции за Продавач-консултант на постоянен трудов договор

Вашата кандидатура е подходяща ако притежавате:

- Добри търговски умения;
- Комуникативност и способност за работа в екип;
- Инициативност и ентусиазъм;
- Професионално и отдадено отношение към работата;
- Опит в работа с парични средства и фискални устройства;

Опитът в сферата на търговията в същия или подобен бранш е предимство.

Вашите отговорности:

- Отлично консултиране и обслужване и на клиентите;
- Аранжиране и поддържане на магазина;
- Спазване на фирмените стандарти;
- Приемане на парични суми, издаване на касови бележки и фактури.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща.

Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД, "МС ХОУМ ДИЗАЙН" ЕООД, се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 600 до 700 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

02.03.2019

Организация:

ms home design

Детайли за организацията:

Повече информация за ms home design може да получите ТУК