Продавач-консултант - оборудване/обзавеждане за баня- Варна

Описание

Продавач-консултант - оборудване/обзавеждане за баня

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент - лидер в сферата на изграждането и интериорните решения за баня, търсим да назначим мотивиран и творчески кадър за позицията:

Продавач-консултант

Отговорности:

- Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект;
- Информиране и консултиране за стоките и услугите от портфолиото компанията;
- Работа с парични суми, касов апарат, пос терминал и издаване на касови бележки и
фактури;
- Поддържане на търговски вид на стоките;
- Поддържане на изряден търговски вид на търговския обект;
- Изготвяне на оферти с фирмен софтуер.

Компанията предлага:

- Атрактивно възнаграждение;
- Ваучери за храна;
- Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора;
- Възможност за повишаване на квалификацията;
- Комуникативно работно място;
- Работно време по утвърден график;
- 3-6 месечно обучение.

Изисквания:

- Завършено средно или висше образование;
- Опит в техническите продажби;
- Отлични комуникативни и презентационни умения;
- Високо ниво на самодисциплина и организираност;
- Много добра компютърна грамотност;
- Желание за развитие в утвърдена компания.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

05.03.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК