Sr. Buyer- София

Описание

Sr. Buyer

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не правите изключение!

В момента за един от нашите партньори – водеща търговска верига, която е синоним на модерна търговия и качествено обслужване търсим опитен и мотивиран професионалист за позицията:

Sr. Buyer (Non food)

Позицията е ключова за развитието на търговската дейност на компанията.
Дейността ще бъде обвързана както с продажби, така и с развитие на дългосрочни отношения с партньорите на компанията.

Основни задължения отговорности:

- Поддържане на дългосрочни бизнес отношения с настоящи партньори на компанията;
- Консултиране, изготвяне на оферти, привличане на нови доставчици;
- Информиране на партньорите за тенденции и иновации, промоционални и ексклузивни кампании
на веригата;
- Разглеждане, проучване и предлагане решения и компенсация за рекламации;
- Осигуряване ефективно планиране на търговските дейности;
- Провеждане на срещи и следене за изпълнението на поставените задачи;
- Изготвяне на различни справки и отчети, работа със складова програма и съставяне на
ценови листи.

Нашият партньор предлага:

- Възможност за дългосрочно професионално развитие в устойчива компания;
- Отлично възнаграждение + адекватна бонус система;
- Редовни обучения според стандартите на компанията;
- Mобилен телефон, лаптоп, таблет и автомобил за служебно ползване;
- Работа в сплотен екип от професионалисти;
- Позитивна и подкрепяща работна среда, която се развива чрез иновации;
- Коректно и лоялно отношение;
- Ваучери за храна;
- Карта за отстъпки във веригата;
- Спортна карта;
- Преференциални условия във банката партньор на веригата.

Изисквания за заемане на длъжността:

- Опит на търговска позиция в бързооборотния сектор 2 + години;
- Отлични комуникативни умения опит в преговорите с бизнес партньори на високо ниво;
- Търговски нюх и умения за развитие на партньорски отношения;
- Отлична компютърна грамотност и технически компетенции;
- Енергична и мотивирана натура ориентирана към постигане на резултати;
- Английски език на добро ниво;
- Шофьорска книжка.
- Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

05.03.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК