Шофьор Доставчик

Описание

Описание и изисквания :

ЕНДЖИ ЛУКС” ЕООД е водеща българска фирма в дистрибуцията и производството на сандвичите (СУПЕР МАКС),чийзкеик,плодови кремчета и др.

Ние вярваме, че хората са наша основна ценност!
Във връзка с разширяване на бизнеса си търсим динамичен и ОТГОВОРЕН професионалист, който желае да се присъедини към нашия екип на позиция:

Основни задължения:

- Доставя продукти(сандвичи и десерти ) с наш автомобил транспорт - ПИКАП до всички наши клиенти на територията на гр.София и близките населени места около София
Заплаща се на доставка - фирмата определя обектите за доставка и реда по който се доставя.

Изисквания към кандидатите:

- Най-малко 5 годи опит,като шофьор
- Категория Б
- Положителна нагласа и желание за работа с хора;
- Организираност, самоинициатива, настойчивост;
- Валидна шофьорска книжка категория “В”.
- Опитът на сходна позиция в предишна фирма фирма –е голямо предимство!

Работа :
- Кандидатите ще извършват доставки на наши продукти до от цеха за производство намиращ се в ж.к.Люлин до търговски обекти в гр.София и близките населени места около София

- ПРЕДИМСТВО е да живеете в ж.к. ЛЮЛИН

Тел.за контакти 0878105566-ПРЕДПОЧИТАМЕ ДА НИ ПОЗВАНИТЕ между 11:00 и 16:00 ч.(Моля не звънете събота и неделя )

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИНТЕРВЮ С Управителя НА ФИРМАТА
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Договор:
Трудов

Населено място:
Гр.София ж.к.Люлин

Телефон 0878105566

Тип на
Организацията Фирма / Организация
Директно търсеща служители.

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Lulin, София 1330, Sofia-grad