Стоковед-търговец

Във връзка с увеличаване обема на работа, търсим да назначим служител на длъжността стоковед-търговец.

Изисквания:
-Средно образование;
-Добра компютърна грамотност;
-Отлични комуникативни качества;
-Умения за работа с документи;
-Позитивна личност

Основни задължения:
- Приемане, заприходяване и изписване на получената стока;
- Подреждане на наличните артикули и подновяване на изчерпаните наличности;
- Консултиране на клиенти, при необходимост, относно предлаганият асортимент;

Предлагаме:
-Трудов договор, съгласно КТ;
- Петдневна работна седмица;
- Работно облекло
- Отлични условия на труд
- Възможност за добиване на допълнителна квалификация;
- Възможност за преквалификация в перспективна специалност.

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето CV. Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати, за да бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 750 до 850 лева на месец

Категория:

Нехранителни продукти
Хранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

12.03.2019

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК