Касиер

КАМ МАРКЕТ е дъщерна компания на "КАМ ФУУД - лидер в търговията за бързооборотни стоки, оперираща в 3 държави. Нашите основни приоритети на работа са: растеж, придържане към законовите разпоредби и дългосрочна, устойчива дейност. Ние ценим нашите служители и инвестираме в тяхното обучение и развитие, защото те са ключът към успеха ни.

За търговските ни обекти в гр. София набираме отговорни и амбициозни кандидати, които да се присъединят към нашия екип на позицията:

Касиер

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
 Работа на каса;
 Зареждане и подреждане на стоките в търговска зала и складовите помещения;
 Следене срокове на годност;
 Поддържане на хигиена на работното място;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
 Средно образование
 Любезно и отговорно отношение към клиента.
 Добра комуникативност
 Умения за работа в екип
 Самодисциплина и организираност

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
 Дългосрочна заетост
 Възможности за професионално израстване
 Работа на смени
 Заплата от 950 лв. НЕТО с включени ваучери за храна.

За контакти:
Моля, отбележете името или референтния номер на позицията, за която кандидатствате!Ако позицията представлява интерес за Вас и искате да работите в компания с утвърден имидж, можете да изпратите автобиография и актуална снимка чрез бутона Кандидатствай или на адрес: гр.София, ул.“Ами Буе“ №57.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.07.2019

Организация:

КАМ 2014

Детайли за организацията:

Повече информация за КАМ 2014 може да получите ТУК