Технически сътрудник

Водеща фирма в доставката на плодове и зеленчуци търси да назначи :
Технически сътрудник на трудов договор

Изисквания към кандидата:
- Отлична компютърна грамотност ( Word, Excel, Internet);
- Умение за работа с офис техника (принтери, факсове и др.)
- Умение за работа в екип;
- Ведрост;
- Комуникативност;
- Умение да организира времето си и да се справя с разнообразни задачи с кратки срокове

Отговорности:
- Да работи със складова програма ( издаване на фактури и стокови разписки) и касов апарат;
- Да поддържа комуникацията с други фирми и клиенти чрез телефон или електронна поща;
- Да поддържа документацията в офиса;
- Да поддържа организацията в офиса ( поръчка на канцеларски материали и всичко друго необходимо)
- Да допринася за плавното протичане на работния процес.

Какво предлагаме:
- Добро заплащане и работно време - 30лв./ден, 15 дни в месеца;
- Работа в утвърдена в своята сфера фирма;
- Работа в млад екип и динамична среда

Ако смятате, че бихте искали да бъдете част от нашия екип, ни изпратете автобиография с актуална снимка или се обадете на тел.0897 50 60 53

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 450 до 450 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Софияул Иван Йончев 2

Дата:

15.03.2019

Организация:

БГ Лидер ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за БГ Лидер ЕООД може да получите ТУК