Ръководител на екип в производство- Велико Търново

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи, за свой уважаван клиент – водеща компания, оперираща в сферата на бързооборотните стоки, отговорен и мотивиран специалист за позицията:

"Ръководител на екип"

Основни функции и задължения:
Организира, контролира и координира работата на подчинените си като носи отговорност за точното и професионално изпълнение на задълженията им.
Отговаря за изпълнението на плана за производството по всички показатели за ефективност, като следи и контролира тяхното коректно, навременно и ефективно изпълнение от всички, работещи на производствената линия и в звеното, за които отговаря.
Грижи се за осигуряване безпрепятственото и безаварийно протичане на производствения процес на производствената линия и звеното, за които отговаря.
Отговаря за качеството на произведената продукция
Отговаря за пълноценното използване, поддържане и почистване на машините.

Основни изисквания спрямо подходящия кандидат:
Средно или висше образование;
Компютърна грамотност: MS Office, Word, Еxcel, SAP – на много добро ниво
Професионален опит: мин. три години опит на ръководна длъжност в предприятие от хранително-вкусовата промишленост
Лидерски качества, комуникативност, организираност и инициативност, умение за работа под напрежение.

Компанията предлага:
Мотивиращо възнаграждение и работа в утвърдена компания;
Възможност за професионално развитие, усвояване на технически компетенции и обучения;
Допълнителни социални придобивки;
Отлична работна атмосфера.

Моля, кандидатствайте за предложението, за да разберете повече детайли.

Благодарим ви!

Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.05.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК