Супервайзор работа с Дистрибутори- Бургас

Описание

Супервайзор работа с Дистрибутори
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор – водеща международна компания в производството и търговията на храни, търсим мотивиран кандидат за позицията:

(Регион Бургас, Сливен и Ямбол)

Основни отговорности:
- Изгражда дългосрочни взаимоотношения с дистрибуторите, за постигане на целите по обеми продажби и пазарен дял;
- Участва в процеса за избор на дистрибутори, определяне на целите им и отчитане тяхното изпълнение;
- Проследява и осигурява цялостния процес от подаване на заявките до тяхното изпълнение;
- Следи стокови наличности и срокове на продуктите;
- Проследява наличността по SKU по дистрибутори;
- Предлага, договаря и изпълнява промоции с дистрибуторите;
- Изготвя прогнозата за продажби на месечна база;
- Изготвя месечни отчети и участва в годишно планиране;

Изисквания:
- Опит на съща или подобна позиция за работа с Дистрибутори – мин.2 години;
- Умение за планиране, комуникативност, проактивност;
- Висше образование;
- Много добри познания за пазара на бързооборотни стоки в района;
- Английски език – много добро ниво на владеене;
- Отлична компютърна грамотност.

Компанията предлага:
- Много добри условия на труд;
- Възнаграждение съобразно постигнатите резултати, с мотивираща бонусна схема;
- Възможност за кариерно развитие;
- Служебен автомобил, телефон, компютър.

Ако отговаряте на изискванията за позицията и желаете да продължите кариерата си в утвърдена и стабилна компания, моля изпратете ни своята детайлна автобиография.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!

Очакваме ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.03.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК