Продавач - консултант

Описание

Описание и изисквания:
Заведения на самообслужване в ЗООПАРК – СОФИЯ търсят продавач-консултанти за 5 дневна работна седмица.

СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

 Комуникативност и умения за работа с клиенти;
 Вежливо и отзивчиво обслужване на клиентите;
 Отговорност и умение за работа в екип;
 Приемане и подреждане на стока;
 Аранжиране на витрини;
 Поддържане на търговски вид на стоките;
 Материална отговорност;
 Грижа за чистотата в обекта;
 Приемане на плащания, издаване касови бележки и отчитане оборота в края на работната смяна;

 Боравенето с касов апарат се счита за предимство;
 Предишен професионален опит или познания в областта на търговията на дребно е съществено предимство.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

 Постоянен трудов Договор, сключен с ЕТ "МЪНКИ"
 Работа на пълен работен ден.
 Бакшиши;
 Вътрешно фирмено обучение;
 Коректно изплащане на заплатите;
 Отлични условия за работа в млад колектив.

Може да кандидатсвате по тази обява като изберете бутона „Кандидатствай по тази обява” и изпратите актуална автобиография и снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обяви е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.03.2019

Организация:

ЕТ "МЪНКИ"

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕТ "МЪНКИ" може да получите ТУК