Координатор продажби

Ние сме консултантска компания в областта на Човешките ресурси, специализирана в обучения, одит на системите по УЧР, разработване и управление на проекти по Европейските програми и подбор на персонал

За наш клиент, търговска компания с над 15-годишна история в областта на автокозметиката и автомаслата, търсим:

КООРДИНАТОР ПРОДАЖБИ,
пряко подчинен на Ръководител Търговски отдел

Основна цел на работата:
Обработка и отразяване на продажбите в Дружеството в/чрез системата на продажбите

Задължения и отговорности:
* Компетентно, бързо и професионално обработване на постъпилите заявки/продажби
* Консултации и активна комуникация по телефон и електронна поща
* Работа със складовата програма - осигурява се обучение
* Изготвяне и работа с документи
* Изготвяне на седмични и месечни справки
* Координация във връзка с обслужване на клиентските поръчки и запитвания
* Работи се с Excel/складовата програма на компатнията

Компанията се намира в района на жк Дружба 2, в близост до метростанцията

Изисквания към успешния кандидат:
* Минимум средно образование
* Поне 1 година стаж в подобна област
* Отлична компютърна грамотност - Word, Excel, Internet
* Опит в работата с документи
* Контактна и инициативна личност
* Умения за решаване на проблеми
* Отговорност

Компанията предлага:
* Добро възнаграждение
* Фирмено и продуктово обучение
* Работа в сплотен и задружен екип

Ако тази възможност е предизвикателна за вас, моля, изпратете автобиография на вниманието на Даниела Илиева.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Рейвън Консултинг Груп ООД е лицензиран посредник за подбор на персонал с удостоверение от МТСП 1825 от 22.01.2015, безсрочно.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
Работа със складова програма е предимство Задължително е владеенето на Excel

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1100 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, жк Люлин, бл 411

Дата:

01.04.2019

Организация:

Рейвън Консултинг Груп ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Рейвън Консултинг Груп ООД може да получите ТУК