Търговски представител

Ние сме консултантска компания в областта на Човешките ресурси, специализирана в обучения, одит на системите по УЧР, разработване и управление на проекти по Европейските програми и подбор на персонал

За наш клиент, амбициозна спедиторска компания в областта на въздушния, сухопътния и морски транспорт търсим амбициозен, последовател и лоялен

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ,
пряко подчинен на Управителя

Основна цел на работата:
Поддръжка и развиване на отношения с настоящи и бъдещи клиенти на Дружеството

Задължения и отговорности:
* Провежда срещи с потенциални клиенти
* Изготвя оферти /по образец/ за получени запитвания
* Провежда периодични срещи с актуални/ стари/ клиенти
* Посещава панаири/ изложения
* Провежда телефонни обаждания с потенциални клиенти
* Отразява в използваната от компанията CRM система цялата търговска активност, получени запитвания, реализирани транспорти
* Изготвя търговски отчети
* Проследява събираемостта на вземанията, реализирани вследствие на търговската активност
* Определяне на целева група клиенти /компании/, съвместно с екипа на компанията

Офисът се намира в района на Военна рампа

Изисквания към успешния кандидат:
* Минимум средно образование
* Поне 2 година стаж в областта на спедиция/логистика/транспорт
* Шофьорска книжка
* Работно ниво на владеене на английски или немски език
* Компютърна грамотност - Word, Excel, Internet
* Контактна и инициативна личност
* Умения за решаване на проблеми
* Ориентация към резултата

Компанията предлага:
* Много добро възнаграждение
* Бонуси за постигнати резултати - % от обема на продажбите
* Фирмено и продуктово обучение
* Уважение, колегиалност, спокойна работна атмосфера

Ако тази възможност е предизвикателна за вас, моля, изпратете автобиография на вниманието на Даниела Илиева.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Рейвън Консултинг Груп ООД е лицензиран посредник за подбор на персонал с удостоверение от МТСП 1825 от 22.01.2015, безсрочно.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, жк Люлин, бл 411

Дата:

01.04.2019

Организация:

Рейвън Консултинг Груп ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Рейвън Консултинг Груп ООД може да получите ТУК