ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ- Кюстендил

Търговска верига Фантастико е създадена през 1991 година и оттогава успешно се развива на българския пазар.
В момента управляваме над 40 магазина, като броят им непрекъснато расте.
Модерна визия, богат асортимент, високо качество на стоките и услугите, отлично обслужване.
Ние обичаме добрата храна и сме ежедневно решение за нашите клиенти, да стане денят им по-хубав. Всичко това се случва благодарение на нашите служители.
Във Фантастико работят над 3400 човека, изграждайки един професионален, сплотен и отговорен екип.
ТВ Фантастико търси нови попълнения за своя екип за обекта си в гр.Кюстендил.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Обслужва клиентите на веригата според определените правила;
Зарежда и сортира продукти;
Следи сроковете на годност;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
Комуникативност и ангажираност;
Умения за работа в екип;
Отговорност към поетите задължения;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
Конкурентно трудово възнаграждение;
Удобно и гъвкаво работно време;
Професионално обучение;
Ваучери за храна;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас изпратете своето CV.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

ВРЕМЕ Е ДА ДОБАВИМ НОВИТЕ 100!
ЕЛА И ТИ В СЕМЕЙСТВОТО!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1150 до 1150 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул“.Момина Сълза“ 14 А

Дата:

17.09.2021

Организация:

Ван Холдинг ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК