Асистент продажби- София

HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За международна компания, лидер в производството на пластмасови изделия, търсим да назначим служител на позиция:

Асистент продажби

Отговорности:

• Поддържане и развивитие на мрежата от клиенти на компанията;
• Oбслужване на запитвания и заявки на текущи клиенти на фирмата по телефон и е-мейл;
• Активно участие в процеса по изготвяне на търговски оферти за клиенти на компанията;
• Следене и анализиране текущи поръчки от клиенти на фирмата, посредством специализиран софтуер;
• Осъществяване на продажби по телефона и посещения при клиенти;

Компанията предлага:

• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Бонуси в зависимост от постигане на таргети;
• Социален пакет: Служебен автомобил, ваучери за храна, ДЗО;
• Подробно въвеждане и обучение при стартиране на работа;
• Възможност за развитие на вътрешни или външни пазари, в зависимост от уменията на служителя.

Изисквания:

• Висше икономическо образование;
• 1 година опит на търговска или административна позиция;
• Английски език на работно ниво (B1-B2);
• Търговски нюх и желание за постигане на резултати;
• Добри компютърни умения (Мicrosoft Оffice);
• Отлични организационни умения и ориентиран към клиента подход.
• Умения за работа в екип и внимание към детайла.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

28.01.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК