Машинни оператори на силози

Описание

КРЕМЕР СОФИЯ ЕООД

Кремер София ЕООД е дъщерна фирма на Петер Кремер ГМБХ &Ко КД, Хамбург, Германия. От основаването си през 1994г. фирма Кремер София ЕООД оперира на пазара за търговия със зърнени и маслодайни култури и износа им в страни от ЕС и трети страни. Във връзка с новооткритата си база за съхранение на зърно фирмата търси да назначи:

Основни задачи и отговорности:
• Обслужва силозите за съхранение на зърно.
• Следи за работата на приемателните съоръжения към силозите, с които се приема зърното, за тяхното правилно функциониране.
• Спазва инструкциите за експлоатация на силозите и оборудването към тях.
• Участва в извършването на текущи ремонти по съоръженията и силозите.

Нашите изисквания:
• Познания и/или опит по електротехника
• Вежливо и почтително отношение към клиентите на фирмата
• Отговорност, организираност лоялност

Място на работа: с. Слънчево, общ. Аксаково, обл. Варна

Необходими документи: пълна автобиография, снимка, копие от диплома за завършено образование.

Кандидатурите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

04.04.2019

Организация:

Кремер София ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кремер София ЕООД може да получите ТУК