Заместник началник склад

Ние сме българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент, водещ производител и дистрибутор на работно облекло, търсим да назначим ЗАМЕСТНИК НАЧАЛНИК СКЛАД

Основни задължения:
Организация на работата в склада;
Входящ и изходящ контрол на стоките;
Разпределя и проверява заявки;
Участие в инвентаризации;
Отговаря за правилното съхранение на стоките;
Осъществява контрол на товаро-разтоварните дейности.

Изисквания към кандидатите:
Минимум средно образование;
Опит на подобна позиция;
Инициативност, отговорност и организираност;
Умение за работа в екип;
Контролира подредбата, реда и чистотата в склада;
Работа с ERP и WMS системи, офис пакет, e-mail, баркод четци.

Фирмата предлага:
Отлично и мотивиращо стартово възнаграждение;
Ваучери за храна на стойност 100 лв;
Работно време от понеделник до петък (09:00 - 17:30);
Служебен транспорт;
Допълнително здравно осигуряване;
Възможност за кариерно развитие.

Ако имате интерес към тази позиция, не се колебайте да се свържете с нас.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Средно управленско ниво,

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

26.04.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК